VIII PKJP – informacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących                                     Bystrzyca Kł., 05.04.2018r.

1. Sempołowskiej 13

57-500 Bystrzyca Kł.

Tel. 746442840

VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

DLA SZKÓŁ ŚREDNICH POWIATU KŁODZKIEGO

Jury drugiego etapu VIII Powiatowego Konkursu Języka Polskiego informuje, że do finału konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Patryk Ćwikła– Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Weronika Kosmata– Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Izabela Gólcz– Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Wiktoria Halczuk– Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady w Lądku- Zdroju

Agnieszka Szczotka– I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Oliwia Łuszczyńska– I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Alicja Dacyszyn– Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

Wiktoria Makselan– Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

Kacper Jaszczyszyn– Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

Weronika Werbińska- Regionalna Szkoła Turystyczna w Polanicy- Zdroju

Natalia Pietrzak– I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Natalia Sałdacz– I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Martyna Jurkiewicz– I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Gratulujemy!

Informujemy, że tegoroczny konkurs odbędzie się 13 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. Sempołowskiej 13.

Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu, wraz z opiekunami.

Prosimy, aby uczestnicy posiadali pisemną zgodę rodziców/opiekunów na przetwarzanie  danych osobowych oraz wizerunku ucznia na potrzeby Konkursu ( wzór w załączniku).

Harmonogram zajęć w dniu 13 kwietnia 2018r.

1. Godzina 9: 00– powitanie uczestników.
  2. godzina 9: 30- 11: 00 – pisanie prac konkursowych
  3. Godzina 11: 00- 12: 30– sprawdzanie prac i obrady komisji konkursowej, wybór zwycięzców.
  4. Godzina 13: 30– ogłoszenie wyników, nagrodzenie zwycięzców, podziękowania za udział w konkursie.

Dyrekcja i Organizatorzy

Pliki do pobrania: