Komisja oceniająca prace wyłoniła ścisłe grono zwycięzców:

I miejsce Zuzanna Sinicka-  Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

II miejsce Joel Kurasiewicz- Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

III miejsce Zuzanna Makuchowska- I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Wyróżnienia: Marta Lampasiak- I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Natalia Sałdacz-  I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Gratulujemy!!!

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez UMi G w Bystrzycy Kłodzkiej, Nadleśnictwo w Bystrzycy Kłodzkiej, firmę B. M. Kruk „Świat Alkoholi” oraz Radę Rodziców.

O miłą atmosferę podczas konkursu dbali przedstawiciele klas I b i II b LO, wspaniałe ciasta upiekli uczniowie klas III gimnazjum. Serdecznie dziękujemy!!!

SDC14294   SDC14303

SDC14320