REGULAMIN VII POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

ZAŁĄCZNIK NR 1

VII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

DLA SZKÓŁ ŚREDNICH POWIATU KŁODZKIEGO

Jury drugiego etapu VII Powiatowego Konkursu Języka Polskiego informuje, że do finału konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Weronika Kosmata- Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Zuzanna Sinicka- Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Magdalena Wojtas- Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady w Lądku- Zdroju

Natalia Rzeźnik- Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady w Lądku -Zdroju

Patrycja Kaszuba-I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Zuzanna Makuchowska- I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Martyna Kurasińska- Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie

Janusz Nawojski- Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie

Joel Kurasiewicz- Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

Magdalena Wojak- Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości w Kłodzku

Marta Lampasiak- I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Natalia Sałdacz- I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Emilia Kozłowska- I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kł.

Gratulujemy!

Informujemy, że tegoroczny konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. Sempołowskiej 13.

Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu, wraz z opiekunami.

Harmonogram zajęć w dniu 7 kwietnia 2017r.

1. Godzina 9: 00- powitanie uczestników.
  2. godzina 9: 30- 11: 00 – pisanie prac konkursowych
  3. Godzina 11: 00- 12: 30- sprawdzanie prac i obrady komisji konkursowej, wybór zwycięzców.
  4. Godzina 13: 00- ogłoszenie wyników, nagrodzenie zwycięzców, podziękowania za udział w konkursie.

Dyrekcja i Organizatorzy

Our website is protected by DMC Firewall!