POGOTOWIE ŚW. MIKOŁAJA

30.11,1.12 i 4.12 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących po raz 15-ty organizowana była akcja ” Pogotowie Świętego Mikołaja”. Jak co roku wolontariusze z naszej szkoły zbierali słodycze w wybranych sklepach miasta. Podczas trzydniowej zbiórki udało nam się zebrać bardzo dużo łakoci. Dzięki ofiarności mieszkańców powstały 102 bogate paczki: 60 worków z prezentami otrzymały dzieci ze szkoły Podstawowej nr 1, natomiast pozostałe 42 zostały przekazane uczniom kl VII i II i III bystrzyckiego gimnazjum. Akcje prowadziły panie A. Rarus i I. Sulikowska.

Bardzo dziękujemy właścicielom i kierownictwu sklepów: Netto, Intermarche , Banex, Eko, Lewiatan ( ul. Okrzei, ul. M. Konopnickiej) za umożliwienie przeprowadzenia akcji, wszystkim darczyńcom za hojność, a także uczniom naszej szkoły za zaangażowanie i pomoc w organizacji akcji.

I. Sulikowska
A.Rarus