AKTUALNOŚCI SPORTOWE

LICEALIADA W KOSZYKÓWCE

Przez dwa dni w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr. 1 w Kłodzku odbywały się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w ramach LICEALIADY POWIATOWEJ. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, 6 męskich i 4 kobiece.

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU KŁODZKIEGO DZIEWCZĄT W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Skład drużyny dziewcząt: Marcelina Marcinów, Marysia Szumigalska, Kamila Szłapa, Weronika Daszkiewicz, Dominika Szwarc, Aleksandra Mądrzańska, Wiktoria Służały, Aleksandra Czubala, Marysia Fąfara, Aleksandra Wichrowska, Stelmasiak Agata.

V MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU KŁODZKIEGO CHŁOPCÓW

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Skład drużyny chłopców: Kamil Miśkiewicz, Filip Górski, Jakub Forkasiewicz, Maksym Beda, Karol Kunicki, Piotr Fąfara

 

 GRATULUJEMY !!!

                                                                     Izabela Marcinów, Amanda Konefał