Nie bądź sknera, kup pampera

Wolontariusze z klasy I B Liceum Ogólnokształcącego w Bystrzycy Kłodzkiej włączyli się
do dolnośląskiej akcji charytatywnej: „Nie bądź sknera, kup pampera”. Organizują zbiórkę artykułów higienicznych dla wsparcia hospicjum we Wrocławiu dla dzieci z Dolnego Śląska.
Do akcji włączyli się uczniowie z Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 oraz rodzice. Zebrane pampersy, chusteczki higieniczne, oliwki, szampony, kremy do pielęgnacji dzieci zostaną przekazane do hospicjum. Akcja trwa do 28 lutego br. Nad zbiórką, przy wsparciu opiekunów samorządów szkolnych gimnazjum i liceum, w LO i Gimnazjum nr 1 czuwa p.Ewa Magierowska, w Szkole Podstawowej nr 1 – p.Anna Łabowicz-Kocoń,
 
Informacje o akcji znajdują się pod adresem:

https://niebadzsknerakuppampera.wordpress.com/

Ewa Magierowska