GEOGRAFIA UCZY

Dnia 20.09.2018r. nasza grupa (matematyczno-geograficzna z IIA LO) wraz z Panią M.Żochowską uczestniczyła w inauguracji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Uroczystość otworzył prof. dr hab. Tadeusz Dobosz- Środowiskowy Koordynator DFN. Odbył się również wykład inauguracyjny pt. „Promieniowanie terahercowe- Światło czy fale?” prowadzony przez prof. dr hab. Edward F. Pliński z PWr.

Uczestniczyliśmy także w wystawie pt. Czasoprzestrzeń. Wiara i Wyobraźnia” malarstwo Marka Gołębiewskiego. Zapraszamy na naszą inauguracje DFN 4.10.2018r. w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Sempołowskiej 13.

Uczestnicy :

Dominika Szwarc

Julia Matera

Julia Glanowska

Filip Kozłowski

Jakub Calów

Kacper Muszyński

Paweł Nowak

Norbert Serafin

Dawid Dubik