Sukcesy naszych uczniów

W grudniu 2018 r. uczniowie LO Jagoda Kożuch i Norbert Serafin zdali na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu prestiżowy międzynarodowy egzamin j. niemieckiego dla cudzoziemców – egzamin Goethe-Zertifikat Instytutu Goethego – na poziomie B1 und B2. Od stycznia 2018 do grudnia 2018 brali udział w kursie przygotowawczym zorganizowanym przez Pana mgr Heinz-Peter Keuten. Kurs został organizowany przez Niemieckie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne w Kłodzku i współfinansowany przez Konsulat Niemiecki w Opolu, który też dofinansował opłaty wpisowe do tego egzaminu. Serdecznie gratulujemy Jagodzie i Norbertowi i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego – herzlichen Glückwunsch und weiterhin viel Erfolg beim Deutschlernen!

Kamila Szłapa i Norbert Serafin (III i II klasa liceum) zakwalifikowali się do finału powiatowego konkursu języków obcych szkół ponadgimnazjalnych, który odbył się w dniu 14 marca 2019 r. w Nowej Rudzie. Kamila zdobyła drugie miejsce w powiatowym konkursie j. francuskiego. Natomiast Norbert Serafin zdobył trzecie miejsce w powiatowym konkursie j. niemieckiego. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na powiatowym konkursie.

TOUTES NOS FÉLICITATIONS! HERZLICHEN GLÜCKWUNSCH!