BIEG NA ORIENTACJĘ

W piątek 04.10.2019 r. w naszej szkole odbył się bieg na orientację pt. : „Biegnij, bo nie zdążysz” w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Jego organizatorami byli uczniowie klasy Ia LO Filip Żmudzinski oraz Michał Stodolnik pod opieką Pana Piotra Wróbla.
Udzial w zabawie wzięła klasa 5b. Uczniowie zostali podzieleni na 3 drużyny. Grupy mialy za zadanie odnaleźć 7 punktów ukrytych na mapie oraz udzielić prawidłowych odpowiedzi na wskazane pytania. O zwycięstwie decydował jak najlepszy czas; jaki uzyskała każda drużyna w dojściu do mety. 
Dziękujemy Pani Annie Rarus, Pani Izabeli Marcinów oraz Panu Piotrowi Wroblowi za ogromną pomoc oraz zaangażowanie się w przygotowanie i pomyślne przeprowadzenie całej zabawy.
I m Grupa P. Wróbla

 II m Grupa P. Marcinów

III m Grupa P. Marcinów 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. 

Organizatorzy

Filip Żmudzinski, Michał Stodolnik