Świąteczne klimaty w ZSO

W okresie przedświątecznym uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Bystrzycy Kł.  
pod opieką swoich nauczycieli przygotowali jasełka oraz kolędy. 

Przedstawienie przygotowane pod opieką Violetty Dudarz, Kamili Kuczer i Norberta Ryznara obejrzeli uczniowie SP nr 1 oraz Liceum Ogólnokształcącego. Spektakl świąteczny został także pokazany rodzicom i sympatykom SP w czasie koncertu charytatywnego. Licealiści  
z koncertem kolęd  tradycyjnie odwiedzili szpital  i SP nr 2. Wspólne kolędowanie wprowadziło uczestników w świąteczny nastrój. Do koncertu uczniów przygotowały Dorota Warzocha i Adriana Bodnar. 

-Występ w Szkole Podstawowej nr 2  w Bystrzycy Kłodzkiej był pełen energii i radości. Dzieciom bardzo podobał się nasz występ z animacjami. Wszyscy razem śpiewaliśmy piosenki polskojęzyczne  
i anglojęzyczne. Także nauczyciele byli zadowoleni. Koncert w szpitalu miał nieco inny charakter. Wszystkie utwory śpiewane były po polsku przy akompaniamencie organów. Postawiliśmy na tradycyjne kolędy i pastorałki. Uważam, że występ był bardzo wzruszający. Widok szczęśliwych pacjentów słuchających nas był nie do opisania. Cieszę się, że choć trochę mogliśmy umilić im czas spędzany w tym miejscu. Nam – licealistom i organizatorom- sprawiło radość, że możemy dzielić się szczęściem i świąteczną atmosferą z innymi ludźmi – powiedziała Emilia Kruk z klasy Ic LO. 

Ewa Magierowska, opiekun redakcji „Faktów ZSO”