ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE – WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Państwo
Zgodnie z decyzją Pana Premiera od jutra zajęcia dydaktyczne w naszej szkole zastają zawieszone. Uczniowie powinni pozostać w domach i unikać większych skupisk ludzi. Dla uczniów, którzy nie mają na jutro zapewnionej opieki uruchamiamy świetlicę szkolną. Od poniedziałku szkoła będzie całkowicie zamknięta. Wyłączamy też z użytkowania przyszkolny plac zabaw i siłownię – proszę z nich nie korzystać. Proszę zachowywać zasady higieny – często myć ręce. Uczniowie będą od swoich nauczycieli otrzymywać zadania do wykonania z podręcznika, ćwiczeń, lektury do przeczytania. Informacja będzie przekazywana przez dziennik elektroniczny i drogą mailową – jutro zostaniecie Państwo poinformowani o szczegółach. Informuję również, że program TVP ABC uruchamia blok programów dla dzieci od 8.00 do 13.00, natomiast TVP Kultura dla młodzieży od 13.00 do 17.00 – będą emitowane między innymi ekranizacje lektur.
Informacje ministerialne pod linkiem https://www.gov.pl/web/edukacja/o-czym-nalezy-wiedziec-zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-placowkach-oswiatowych–pytania-i-odpowiedzi?fbclid=IwAR1SWGuMqs3uNFn6Ks_8KB4MBFRYUUoVoCtoupgF9meiZ4XhobMxWeQW_Q0