KOMUNIKAT DYREKTORA ZSO

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Niestety wciąż nie wszyscy odbierają wiadomości w dzienniku elektronicznym. Przypominam, że uczniowie są objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki. Jeżeli nie ma możliwości chodzenia do szkoły, to powinni uczestniczyć w nauce zdalnej. Nauczyciele mają obowiązek przygotowywać lekcje, a uczniowie mają realizować program nauczania. Podstawowym środkiem komunikacji, którym w tej sytuacji się posługujemy jest dziennik elektroniczny. Dlatego tych wszystkich, którzy lekceważą te obowiązki i do tej pory nie mają dostępu do dziennika elektronicznego, proszę niezwłocznie skontaktować się z wychowawcami klas, celem uzyskania tego dostępu. Tych, którzy mają konto w dzienniku i nie odbierają wiadomości proszę o to, by od dziś codziennie te wiadomości odbierali. Przypominam, że nierealizowanie obowiązku szkolnego i obowiązku nauki podlega karze grzywny. To jest dokładnie tak samo jak nieusprawiedliwiona nieobecność w szkole.

Dyrektor ZSO Paweł Popiel