ZAPRASZAMY NA „DZIEŃ OTWARTY”

Szanowni Państwo

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej serdecznie zapraszają młodzież klas VIII z Państwa szkoły na „Dzień Otwarty” Liceum Ogólnokształcącego w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Sempołowskiej 13, podczas którego będzie można zapoznać się ofertą edukacyjną, zobaczyć szkołę, poznać uczniów i nauczycieli. Zwiedzanie szkoły zaplanowane jest na dzień 8 czerwca 2021 w godzinach od 9.00 do 16.00. W związku z pandemią obowiązują wszystkie zasady bezpieczeństwa (dezynfekcja, dystans, maseczka), dlatego zapraszamy Państwa w małych grupach (do 5 osób).

Celem zgłoszenia przybycia oraz ustalenia ilości osób i godziny, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 74 644 28 40 lub e-mail: sekretariat@zso.bystrzyca.eu do dnia 2 czerwca 2021 r.