PODSUMOWANIE KONKURSU O G. HIRSCHFELDERZE

5.10 w auli LO odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego🎨 o G. Hirschfelderze, które przygotowali p. E. Idzi-Ważgint i p. Heinz-Peter Keuten. Gościliśmy p. Horsta Ulbricha prezesa Niemieckiego TowarzystwaSpołeczno- Kulturalnego w Kłodzku. Nagrody ufundował Prałat Franz Jung – i fundacja ks. Hirschfeldera z Niemiec, które zgodnie z zasadami bezpieczeństwa wręczyli prezes Towarzystwa p. Horst Ulrich i p. dyr Paweł Popiel. Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Choińska. W klasach 4-6. I miejsce Hanna Grudzień, II miejsce Amelia Kubas III miejsce Sławek Poma. W klasach 7-ych I m. Aleksandra Kasperczyk, II m. Jakub Gacek i III m. Maksymilian Kocoń. Występ uświetnili pięknymi utworami Konstancja i Borys Kuczer oraz Zofia Wilk. .🎼🎹📯Po rozdaniu nagród złożono kwiaty pod pomnikiem, który znajduje się przed budynkiem LO i odmówiono modlitwę, którą poprowadził p. dyr. Paweł Popiel. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym🏅🏆